Doprava ZADARMO od 99€.

Seachem Phytoplankton 500ml

Kód: 99473
31,79 € –9 %
Seachem Phytoplankton 250ml
31,79 € –9 % 28,90 € 24,08 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Koncentrovaná zmes zeleného a hnedého morského fytoplanktónu.
Veľkosť sa pohybuje od 1 do 20 μm.
Zlepšené na zvýšenie biologickej dostupnosti dôležitých živín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Reef Phytoplankton ™ je koncentrovaná zmes zeleného a hnedého morského fytoplanktónu navrhnutá tak, aby poskytovala esenciálne mastné kyseliny, proteíny, vitamíny, aminokyseliny s biologickými karotenoidmi pre výživu bezstavovcov. Veľkosť sa pohybuje v rozmedzí od 1 do 20 μm.

Reef Phytoplankton ™ obsahuje prírodný zdroj karotenoidov, ktorý poskytuje esenciálne proteíny, ako aj biologicky dostupnejší zdroj pigmentácie v porovnaní s inými prírodnými zdrojmi a syntetickými pigmentmi. Karotenoidy poskytujú mimoriadnu výhodu antioxidačnej aktivity.

Okrem toho je Reef Phytoplankton ™ vylepšený, aby sa zvýšila biologická dostupnosť dôležitých živín, ako sú proteíny, lipidy, vitamíny B a ďalšie organické pigmenty, takže koraly spotrebujú menej energie, aby získali nutričný úžitok.

Je zmiešaný tak, aby obsahoval správny pomer mastných kyselín, uhľohydrátov a proteínov. Miešanie fytoplanktónu poskytuje lepšiu výživovú hodnotu. Štúdie * ukazujú zvýšenú spotrebu fytoplanktónu vo filtrových kŕmidlách, keď sa používajú zmiešané kultúry oproti jednej kultúre fytoplanktónu.

Dávkovanie :

Pred použitím dobre pretrepte. Pridajte 1 vrchnák (5 ml) na 200l vody dvakrát týždenne alebo podľa potreby, aby sa udržal rast korálov. Najlepšie výsledky dosiahnete dávkovaním priamo do akvária; cielene kŕmenie môže mať negatívny vplyv. Po otvorení sa odporúča držať v chlade, ale nevyžaduje sa.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá a vitamíny pre korály
Hmotnosť: 0.25 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Už viac ako 40 rokov je Seachem spoločnosťou, ktorá má korene v zdravej vede. Naše hobby a vzdelaný personál chemikov a biológov sú súčasťou balíka pri nákupe produktov Seachem. Seachem zostáva ako jedna z mála prežívajúcich nezávislých a súkromne vlastnených spoločností starostlivosti o domáce zvieratá. Seachem je vlastnený a prevádzkovaný nadšencami. Všetci naši zamestnanci sú nadšenci, ktorí udržiavajú akvária doma aj v kancelárii. Samotný Seachem bol založený, pretože jeden taký vášnivý nadšenec - Dr. Leo G. Morin (zakladateľ) - rozpoznal, že dostupné riešenia problémov akvaristov chýbajú. Výsledkom bol úplne prvý produkt spoločnosti Seachem: Cupraplex™ (dnes známy ako Cupramine™). O viac ako tridsať rokov neskôr spoločnosť Seachem stále pristupuje k starým problémom novým spôsobom.