ReefLED 50 - LED osvetlenie 50W

Kód: RS-R35110
330 € 275 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
3.4.2023

Svetlá ReefLED, jedinečne navrhnuté s intenzitou a spektrom svetla, ktoré koraly využívajú na 100 %, sú 100 % bezpečné pre útesy a 100 % REEF-SPEC®, poskytujú optimálny rast, živé farby a elegantný jemný lesk v celom akváriu.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Srdcom každej jednotky je jediné kompaktné pole LED, ktoré zahŕňa viacvlnovú dĺžku 23 000 Kelvinov REEF-SPEC Blue (vlastná zmes modrých, fialových a ultrafialových LED diód), spolu s 9 000 Kelvinmi bielymi a samostatným 3W kanálom. pre mesačný svit. Toto pole umožňuje širokú škálu REEF-SPEC svetla, ktoré poteší vás aj vaše koraly.
  • Svetlá ReefLED obsahujú aj duté šošovky z optického skla, ktoré zaisťujú homogénne šírenie svetla s hodnotami REEF-SPEC PAR v celom akváriu, bez hotspotov alebo oblastí s nedostatočným osvetlením pre rast koralov.
  • Všetky svetlá ReefLED sú vybavené vstavaným Wi-Fi, ktoré umožňuje úplné ovládanie pomocou aplikácie inteligentného akvária ReefBeat (ktorá ovláda všetky zariadenia Red Sea). Aplikácia obsahuje prednastavené programy osvetlenia spolu s ďalšími funkciami, ako sú efekty východu/západu slnka, mesačné svetlo lunárneho cyklu, náhodné mraky a dokonca aj aklimatizačný program pre nové inštalácie.

Vlastnosti ReefLed :

  • Svetelný výstup REEF-SPEC® pre optimálny rast a sfarbenie koralov
  • Homogénne svetlo s jemným trblietaním
  • Dvojkanálové nastavenie farieb pre útesy a špeciálne mesačné svetlá
  • Aplikácia ReefBeat® pre jednoduché nastavenie, obsluhu, monitorovanie a upozornenia
  • Antireflexná zapustená šošovka

Dodatočné parametre

Kategória: Osvetlenie pre morské akvárium
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg

ReefLed

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Red Sea je popredným výrobcom setových morských akvárií. Zároveň je výrobcom prémiovej prírodnej morskej soli a množstva doplnkov pre každého kto chce začať alebo to myslí vážne s morskou akvaristikou.