Kessil AP700 wifi

Kód: KES-AP700
524,80 € 437,33 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
3.4.2023

LED osvetlenie pre morské akvárium Kessil AP700 je  vlajkovou loďou od firmy Kessil .

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kessil AP700 wifi , 120LED

LED panel AP700 od firmy Kessil stavia na už skôr osvedčené a veľmi dobre hodnotené závesné svietidlá rady Tuna Blue a teraz rozširuje o väčšiu platformu o svetelný panel s výkonom 185W. S dvomi maticovými čipmi po 60 LED diódach pokrýva AP700 plochu až 122 cm. Tento výkonný stroj je tiež vybavený zabudovanou funkciou WiFi pre ešte lepšiu kontrolu a nastavenie podľa osobných preferencií.

Popis produktu Kessil AP700 :
Hybridná optika
Tzv. "Hybridná optika" simuluje efekt kombinovaného osvetlenia výbojok a T5 žiariviek.Kessilom vyvinutá kombinácia šošoviek a reflektorov poskytuje širšie osvetlenie a špičkovú penetráciu. Virtuálne eliminuje tmavé/hluché miesta.

Kessil AP700 pokrytie plochy

Maximálne pokrytie

Nová "Hybridná Optika" kombinuje 2 najmodernejšie maticové LED čipy, ktoré poskytujú pokrytie až 122 cm. AP700 bolo vyvinuté a testované tak, aby poskytovalo čo najlepšie spektrum, a tak umožnilo zdravý rast korálov a najlepšiu možnú farbu.

Pre zmiešané reefové akvárium: Pokrytie je 122 x 61 cm (48 "x 24") so závesom 38-46cm (15 "-18") nad hladinou.

Pre SPS akvárium: Pokrytie je 92 x 61 cm (36 "x 24") so závesom 12,8-18cm (5 "-7") nad hladinou.

Ovládanie cez WiFi
Aplikácia iPad / Android umožňuje používateľom prístup k pokročilým funkciám a možnostiam programovania, rovnako ako ponúka možnosť zostaviť a ovládať skupiny svetla. Aplikácia tiež ponúka plnú kontrolu nad farebným spektrom, aklimatizáciou, lunárnymi cyklami, prírodnými efektami a omnoho viac ....

Kessil AP700 wifi pripojenie

Tzv "Shimmer" (mihotanie svetla)
Kessil dodáva efekt mihotanie svetla, čo dáva vašej nádrži nádherný, prirodzený vzhľad, pohľad zaliaty slnečným žiarením, porovnateľný s výbojkovým osvetlením. Pôsobí ako replika, ako by ste mali vlastný kus oceánu u vás doma.

Úplná kontrola nad svetelným spektrom
Nová generácia Dense Matrix LED posúva akváriové osvetlenie na novú úroveň. AP700 poskytuje kontrolu nad širokým spektrom farieb. Vďaka aplikácii Android / iOS môžu užívatelia vybrať zo škály modré od tzv. "Deep Ocean Blue" až po tzv. "Sky Blue", a môžu vyberať ďalšie farby ako sú napr. zelená, žltá, červená a fialová podľa vlatného estetického vnímania.

Kessil Logic
Nezávisle nastaviteľné farebné kanály umožňujú užívateľom vyladiť ich obľúbené kombinácie v rámci spektrálnej škály pri dodržaní najlepších možných parametrov potrebných pre rast korálov a ich vyfarbenie. Kessil Logic ™ udržuje stálu výkonnosť v rôznych farbách, od "Sky Blue" po "Deep Ocean Blue".

PENETRÁCIA
Patentovaná technológia Dense Matrix LED ™ koncentruje veľké množstvo LED diód do jednej matrice, čím sa vytvorí výkonný svetelný zdroj, ktorý ponúka lepšiu a hlbšiu penetráciu bez redukcie pokrytia plochy. Maximálna penetrácia osvetlenia dosiahne jeho umiestnenie 60 - 76 cm nad hladinou väčšiny útesových akvárií. Penetrácia sa ešte zvyšuje pri umiestnení viacerých jednotiek osvetlenia čo najbližšie k sebe alebo použitím optických prístrojov k modelu AP700.

UV
Proprietárna zmes UV osvetlenia podporuje vyfarbenie korálov nezávisle od voľby alebo ladenia spektra, spektrálneho bodu.

Dizajn
Kompaktný a tenký dizajn ponúka tichý prevádzku, inovatívne riadenie chladenia a efektívnu konštrukciu s dlhou životnosťou. Dizajn tejto konštrukcie umožňuje aj viacej variantov upevnenia / zavesenia vďaka rôznym príslušenstvám: možno použiť držiaky typu "Montážne rameno", "Canopy Kit" alebo závesné lankové sady .

Upevňovacie sady a lankové sady niesú súčasťou balenia !!!

Špecifikácia :

  • spotreba: 185W
  • váha jednotky: 2,2kg
  • rozmery jednotky: D 51 x Š 16 x V 4cm
  • váha balenia: 4,5kg
  • rozmery balenia: D 57 x Š 32 x V 7cm
  • napájanie: 100-240V AC (vstup), 48V DC (výstup)
  • Upevňovacie sady a lankové sady niesú súčasťou balenia !!!

Dodatočné parametre

Kategória: Osvetlenie pre morské akvárium
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: