HIKARI STAPLE MEDIUM 10kg

Kód: CODE-113
68,50 € 57,08 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
7.12.2020

Hikari Staple Medium Pellet sú dokonalou potravou pre zlaté rybky a KOI v priebehu ich prvého roku života.Toto hospodárne každodenné krmivo bolo vyvinuté na základe rozsiahleho výskumu a poskytuje vaším vodným miláčikom základnú výživu pre dlhý a zdravý život.

Detailné informácie

Podrobný popis

Znaky :


Hikari Staple je plávajúci typ krmiva, ktorý nekalí vodu. Plávajúce krmivo dovoľuje pozorovať stravovacie návyky rýb a prispôsobiť potrebné množstvo krmiva.


Hikari Staple je nutrične vyváženou kombináciou vysoko kvalitných zložiek, vrátane stabilizovaného vitamínu C, ktorý podporuje stály rast, odolnosť voči chorobám a žiaducu formu.

Hikari Staple môžete dostať v troch veľkostiach tabliet, ponúkajúcich ľahkú konzumáciu kaprom všetkých veľkostí od mláďat až po plne vyrastené ryby.

Všetky krmivá Hikari sa vyrábajú na vysoko automatizovanom a špecializovanom zariadení pod náročnou akostnou kontrolou. Toto zameranie sa na kvalitu a naše rozsiahle znalosti nutričných požiadaviek kaprov nám pomáhajú zaistiť chovateľom kaprov potešenie z dlhodobých úspechov. Môžete sa spoľahnúť na našu storočnú skúsenosť a výskum v oblasti výživy rýb.

 

Kŕmenie :
Ak je teplota vody v rybníčku trvalo nad 16 °C, kŕmi sa dvakrát denne. Akonáhle teplota vystúpi na 22°C, kŕmi sa 2 – 4 krát denne. Nedávajte rybám viac, než stačia skonzumovať v priebehu 3 – 5 minút a po ukončení doby kŕmenia odstráňte všetko nespotrebované krmivo.

 

Zložky :
Biela rybia múčka, pšeničná múka, múčka z pšeničných klíčkov, sušené pivovarské droždie, sójová múčka, dehydrovaná múčka z alfa - alfa, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín K3, vitamín B12, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamín C), uhličitan horečnatý, síran mangánatý, jodičnan vápenatý.

 

ZARUČENÝ ANALYTICKÝ OBSAH
Celkové bielkoviny :  Min. 35%
Celkové tuky :  Min. 3%
Celkové vlákniny :  Max. 5%
Vlhkosť :  Max. 10%
Popol : Max. 12%

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivo pre jazierkové ryby
Hmotnosť: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.