Hikari Betta Bio-Gold - 2,5g

Kód: 99472
Novinka
Značka: Hikari
2,80 € 2,33 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
27.10.2020

Prémiové denné krmivo pre bojovnice /Betta/ . Pkrýva kompletnúdennú potrebu a podporuje prirodzené vyfarbenie .

Detailné informácie

Podrobný popis

Hikari Betta Bio-Gold - kompletné krmivo pre všetky ryby rodu Betta vo forme peliet.

  • Prirodzene jasné farby sú teraz možné s krmivom HIKARI Betta Bio-Gold, ktoré podporuje vyfarbenie. Toto krmivo bolo vyvinuté špeciálne pre rybky Beta s použitím všetkých nutných živín, ktoré ich udržia zdravé.

  • Krmivo má vysoký obsah stabilizovaného vitamínu C a podporuje odolnosť proti stresu a imunitu k infekčným chorobám. Rovnako podporuje rast.

  • HIKARI Betta Bio-Gold je krmivom typu plávajúcich peletiek a nekalia tak vodu. Plávajúce krmivo Vám dovolí jednoduchšie prispôsobenie množstva krmiva a tým predídete prekrmovaniu rýb. Prípravok využívajúci biotechnológie podporuje vynikajúce vyfarbenie a pritom spĺňa stopercentne požiadavky týchto rýb na výživu.

Spôsob kŕmenia: 1-3 pelety dvarát až trikrát denne v závislosti na veľkosti rybiek. Vyvarujte sa prekrmovaniu, nespotrebované krmivo odstráňte.

Zloženie: obilniny, ryby a ich deriváty, deriváty rastlinného pôvodu, zelenina, extrakt zeleninových koncentrátov, mäkkýši a kôrovci, droždie, oleje a tuky, riasy, minerálne látky.

Firma Kamihata Fish Industries, výrobca krmív Hikari, sa už jedenásť desaťročí zaoberá chovom okrasných rýb a ponúka najkvalitnejšie a najvyberanejšie krmivá, ktoré sú v súčasnej dobe špičkou na svetovom trhu. Dosiahnutie takéhoto postavenia je podložené mnohými prieskumnými expedíciami a štúdiami výživy rýb v ich biotopnej oblasti. Značku Hikari vyzvala NASA k vývoju špeciálneho krmiva určeného pre experimenty s rybami, chovanými v raketopláne na obežnej dráhe Zeme.

Dodatočné parametre

Kategória: Guppy, Betta
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Hikari Betta

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.