Fish Recover M - proti bakteriálnym infekciám morských rýb 125ml

Kód: FRCM125
11,90 € 9,92 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Fish Recover M - úplne prírodný antibakteriálny liečebný prípravok pre choré morské ryby
Prírodný, botanický liečebný prípravok na liečenie širokého spektra bakteriálnych infekcií morských rýb.

Nákaza, ktorá prepukne v morskom akváriu môže mať za následok veľký úhyn rýb ak sa včas nelieči. Choroba sa väčšinou objavuje v situácii, kedy majú ryby oslabenú imunitu vďaka stresu - zlá kvalita vody, nedostatočné kŕmenie / nekvalitné krmivo, náhla zmena v ekosystéme, zranenia spôsobené transportom či pri styku s ostatnými rybami atď.

Bakteriálne infekcie sú bežnou chorobou morský rýb. Patogénne baktérie útočia na tkanivá morských rýb, rýchlo sa množia a ak sa tento stav nelieči, vedie k úhynu živočícha.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti :

  • úplne prírodný, botanický extrakt pre liečbu širokého spektra bakteriálnych infekcií morských rýb
  • vhodné na otvorené rany, vredy, povlaky, sčervenanie tkanív a plutiev, povlaky očí a plesne plutiev atď.
  • rýchlo podporuje rast a obnovu poškodených tkanív a plutiev poškodených chorobou
  • stimuluje imunitný systém rýb a tým zabraňuje rozšíreniu už prítomných infekcií
  • šetrný pre všetky morské ryby (vr. žralokov, rají, morských koníkov a murény) a bezstavovce vrátane chúlostivých koralov, ZEV, sasaniek a kreviet
  • neovplyvní nepriaznivo biologický filter čo možno vidieť u tradičných antibiotík
  • nemá vplyv na parametre vody

Informácie :

Nákaza, ktorá prepukne v morskom akváriu môže mať za následok veľký úhyn rýb ak sa včas nelieči. Choroba sa väčšinou objavuje v situácii, kedy majú ryby oslabenú imunitu vďaka stresu - zlej kvality vody, nedostatočné kŕmenie / nekvalitné krmivo, náhla zmena v ekosystéme, zranenia spôsobené transportom či pri styku s ostatnými rybami atď. Bakteriálne infekcie sú bežnou chorobou morský rýb.
Patogénne baktérie útočia na tkanivá morských rýb, rýchlo sa množia a ak sa tento stav nelieči, vedie k úhynu živočícha.

Bakteriálna infekcie sa bežne prejavujú ako viditeľné vredy, otvorené rany, povlaky očí alebo vystúpené oči, plesne plutiev a úst, červenkasté časti plutiev a tkanív . Predtým sa tieto ochorenia liečila pomocou antibiotík. Postupom času si baktérie vytvorili imunitu na antibiotiká, čo sa prejavilo / je neuspokojivými výsledkami pri liečbe a vyššom úhynom rýb.
Prípravok Fish Recover M od fy Brightwell Aquatics je úplne prírodný botanický extrakt, nejde o antibiotiká.

Fish Recover M nielen ničí bakteriálne infekcie, ale tiež pomáha pri obnove tkanív poškodených chorobou. Včasná diagnóza a následná liečba minimalizujú úhyn rýb. Ďalšia pomoc pri zlepšení celkového zdravia rýb prináša prípravok Vitamarin-C, koncentrovaný doplnok vitamínu C pre morský útes.
Vitamín-C je dobre známy ako prírodný stimulátor imunitného systému.

Návod na použitie

Prípravok pred použitím dobre pretrepte.
Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku nalejte prípravok v mieste silného prúdenia, čím sa dosiahne optimálne rozpustenie naprieč akváriom.

V prípade liečby choroby :

Pridajte 5 ml (1 viečko u 500 ml balenie) prípravku Fish Recover M na každých 38 litrov (10 gl) celkového objemu akvarijné vody.

Pridávajte odporúčanú dávku denne po dobu 7 dní, čo efektívne choroba eliminuje.

Pre dosiahnutie optimálneho výsledku, odstráňte aktívne uhlie, chemické filtračné resiny a prerušte činnosť odpeňovače počas liečby, pretože odstraňujú aktívne látky z vody. Je bežné, že sa po aplikácii prípravku tvorí nadmerná pena v protipeniace činidlá počas a po aplikácii. V takom prípade vyprázdnite odpadovú nádodu odpeňovače alebo výrazne znížte jeho činnosť, aby ste ho mohli používať ďalej k filtrácii.
Zvýšená penivosť odznie v priebehu 48 hodín po finanÄ aplikácii lieku. Po absolvovaní 7 dňovej liečebnej kúry ODPORÚČAME 20% výmenu vody. V prípade, že choroba úplne nezmizla, možno pokračovať v dávkovaní, liečbu opakovať.

Preventívne použitie :

Pridajte 5 ml (1 viečko u 500 ml balenie) prípravku Fish Recover M na každých 38 litrov (10 gl) celkového objemu akvarijné vody po dobu 3dní v prípade, že ste pridali do akvária novej ryby. Toto profylaktické dávkovanie bude slúžiť ako prevencia proti prípadnému prepuknutiu chorôb .

 Fish Recover M od Brightwell Aquatics je vyvinutý tak, aby ho bolo možné použiť priamo v akváriu alebo v karanténnych systéme.

Dodatočné parametre

Kategória: Pomoc pri problémoch
Hmotnosť: 0.2 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: