Clarifi-SW - pokročilé čištenie vody 125ml

Kód: BA310
8,40 € 7 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
28.6.2021

Prípravok Clarifi-SW je vločkovač (flokulant) pre zlepšenie kvality vody (jej priezračnosti) v morských akváriách; pomáha eliminovať zakalenie . Viaže častice odpadových látok vo vode a umožňuje tak ich ľahšie odstraňovanie mechanickým filtrom alebo odpeňovačom.

Je špeciálne vyvinutý pre morskú akvaristiku; nemožno pou v sladkovodných nádržiach.
Je šetrný pre všetky druhy bezstavovce, pre ryby a riasy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Slabá čírosť vody môže byť spôsobená mnohými druhmi suspendovaných časticových materiálov, ktoré môžu byť samy osebe spôsobené nadmernými koncentráciami živín, kopaním / vyprážaním / kŕmením rýb a / alebo pohybových bezstavovcov, nadmerným prietokom vody zameraným na sediment jemných častíc, Clarifī-SW vyčistí zakalenú vodu pomocou slabých elektrických nábojov častíc prenášaných vodou ako prostriedku na ich viazanie; výsledné relatívne veľké (a ťažké) častice sú potom: zachytené mechanickou filtráciou, vyvezené pomocou bielkovinového odstreďovania a / alebo vypadnú z vodného stĺpca na dno akvária, kde môžu byť podľa potreby sifónované zo systému, od akvaristu. Clarifī-SW je užitočným nástrojom na okamžité zlepšenie prehľadnosti akvárií na verejnosti.

Aj keď Clarifī-SW ponúka rýchle riešenie zákalu vody, nemalo by sa naň hľadieť ako na alternatívu k dlhodobému riadnemu a rozumnému chovaniu v akváriu. Ak podmienky v akváriovom systéme povzbudzujú chronické udalosti zákalu vody, bude potrebné určiť a následne riešiť príčinu (príčiny). Použitie účinného a dobre udržiavaného bielkovinového skimmeru často pomôže regulovať zákal vody; okrem toho rozumné kŕmenie obyvateľov akvária, obmedzenie používania doplnkov a aditív na organickej báze, používanie vysoko kvalitnej syntetickej zmesi akváriových solí, pravidelné testovanie dôležitých parametrov vody pomocou presných súprav a / alebo metrov a vykonávanie výmeny vody / nahradenie odparovania. s novou vodou sú všetky dôležité aspekty chovu morských akvárií.

Pokyny a usmernenia


Nepoužívajte v sladkovodných akváriách; namiesto toho použite Clarifī-FW. Rozsiahly výskum v našom zariadení odhalil, že maximálny výkon v sladkých a slaných vodných akváriách sa dosahuje skôr s rôznymi aktívnymi zložkami ako s jednou zložkou, ktorá je kompatibilná pre oba typy akvárií.

Účinné látky v Clarifī-SW nie sú kompatibilné so sladkovodnými akváriami.


Pred použitím fľašu pretrepte. Do akvária „nelejte“, čo môže mať za následok nadmerné a trvalé zakalenie.


Odporúčané dávkovanie je ~ 1 ml Clarifī-SW na 37,9 l.

Zrieďte až 10 ml Clarifī-SW na 250 ml čistej vody a miešaním sa disperguje; Postupne nalievajte výsledný roztok do akvária v oblasti rýchleho prúdenia vody. Počkajte najmenej 12 hodín, kým sa proces flokulácie dokončí; v prípade potreby znova opakujte do 24 hodín.

Upozornenie: Nepoužívajte v sladkovodných akváriách. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie na ľudskú spotrebu.

Dodatočné parametre

Kategória: Úprava vody
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.